KİRALIK JENERATÖR

KiralıkJeneratör.com Hakkında

Kiralıkjeneratör.com Tesla Jeneratör markası bünyesinde jeneratör kiralama hizmeti veren firmanın web sayfalarından biridir.

Sahip olduğu 18 adet mobil jeneratör parkuru ile jeneratör kiralama için Araçlı, Kabinli, Operatörlü ve düşük yakıt tüketimine sahip dizel jeneratörleri ile sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilen firmadır.

Soğuk hava deponuzda gece 02:00 de elektriğiniz mi kesildi, yada varsa jeneratörünüz çalışmadı mı ? Tonlarca et ve tavuk bozulmak üzere ! Hiç düşünmeden, saat farketmeksizin bizi arayabilirsiniz.

İnşaat işi yapıyorsunuz ve işinizin yetişmesi için çalışmalarınızı 24 saat üzerinden yürütüyorsunuz, koşullardan dolayı gece karanlığı ve jeneratör ihtiyacı mı var ? Aydınlatma kuleleri, güçlü jeneratörler ile 7/24 emrinizdeyiz.

Doğa içinde bir etkinlik düzenlediniz, yemek dağıtımı, ışıklandırma, ses ve görüntü sistemleri için elektrik ihtiyacınız var, konum ve lokasyon zorluğu ne olursa olsun çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Tecrübeli operatörlerimiz, araçlı jeneratörlerimiz ile dilediğiniz noktaya 1 saat içinde intikal edecektir. Projeleriniz için taşınabilir mobiliteye sahip enerjiniz var.

Tesla Jeneratör

7/24 Müşteri destek Hattı

0532 450 99 79